Zvíře v tísni


Archiv článků
 
Sportovec a vegetarián dostal cenu Fair-play
Významnému českému sportovci první poloviny 20. století, Emerichu Rathovi, byla v úterý 16. března udělena Českým klubem pro Fair play cena za celoživotní smysl pro fair-play (29.06.04)
Další vegetariánské vítězství
O vegetariánovi a sportovci Janu Müllerovi jsme již psali před časem, 31. srpna dobyl velké vítězství, stal mistrem světa v thajském boxu v nejvyšší váhové kategorii!
Gratulujeme a zároveň děkujeme za propagaci kterou pro vegetariánství a práva zvířat dělá. V toto těžkém sportu se probojoval...
(29.06.04)
Vliv stravy na fyzickou výkonnost
sou vegetariáni slabí a rychle se unaví? Vědci se soustavně věnují souvislosti mezi fyzickou výkonností a složením stravy, zde uvádíme několik studií které souvisejí s vegetariánstvím. Také jasně vysvětlují, proč většina vytrvalostních sportovců maso nejí. (22.06.04)
Vítěz v extrémním závodu - vegetarián
Dlouholetý vegetarián a ultramaratonec Jaroslav Kocourek uběhl 764.4 kilometru a potřetí zvítězil v Six Days Race Colac. Hned první den uběhl neuvěřitelných 188 kilometrů! Tento závod je jedním z nejdelších běhů vůbec a Jaroslav Kocourek již mnoho podobných tratí vyhrál. Letošní závod jej však... (22.02.20)
 


Dotazy a připomínky zasílejte na: redakce@zvirevtisni.cz. Obsah stránek serveru www.zvirevtisni.cz není chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu serveru v jakékoli podobě je vřele doporučeno a je zákonné. Materiály zde publikované jsou (pokud není uvedeno jinak) vlastní texty redakce.
Kinobox.czÚVOD
VIP VEGETARIÁNI
MÉDIA CENTRUM
GALERIE PRAVDY
DISKUSE
WEB LINKY
KONTAKT
ČLÁNKY
Anatomie
Co jíst místo masa
Ekonomika
Etika
Filosofie
Lidé a jejich úvahy
Literatura
Napsali jste nám
Práva zvířat
Sport a fyzická zátěž
Výběr z napsali jste nám
Zdraví a pochybnosti
Restaurace
PROVOZOVNY A ZAŘÍZENÍ
Jak odpovídat na otázky?
Napsali jste nám
Stanovisko dietologů