Zvíře v tísni


VIP VEGETARIÁNI

 

Vážení,
pro nás jsou samozřejmě všichni vegetariáni “VIP”, ale přece jen zde chceme přinášet názory některých lidí, kteří jsou na mediálním poli pro Vás lépe čitelní.

Tento seznam budeme postupně doplňovat o české i zahraniční osobnosti praktikující více než rok bezmasou stravu. Občas zde zařadíme i takové osobnosti, které ve svém oboru zastávají významná místa a nejsou pro Vás mediálně tak “populární”. Mimo jiné zde pro Vás budme představovat i zahraniční "významné" vegetariány, či osobnosti zabývající se nepojídáním "mrtvol", ochranou zvířat.

Mezi ně zcela jistě patří členové skupiny Living Colour, Paul McCartney, Kate Bush, Zion Train, Michael Jackson, Elvis Costello, Madonna, Sinead o Connor, Sting , Princ, Ringo Star...

Z herců bychom rádi zatím uvedli například Woody Harelsona, Brada Pitta, Rosannu Arguette, River Phoenixe, Davida Duchovného, a LISU SIMPSONOVOU!

Postupně představíme i celý svět "vědců, spisovatelů, ..." jako Alberta Einsteina, Mahátmu Gándhího, či Georghe Bernarda Shawa.

 Dotazy a připomínky zasílejte na: redakce@zvirevtisni.cz. Obsah stránek serveru www.zvirevtisni.cz není chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu serveru v jakékoli podobě je vřele doporučeno a je zákonné. Materiály zde publikované jsou (pokud není uvedeno jinak) vlastní texty redakce.
Kinobox.czÚVOD
VIP VEGETARIÁNI
KULTURA
MUDr,JUDr ,Ing,CSc ...
SPORTOVCI
MÉDIA CENTRUM
GALERIE PRAVDY
DISKUSE
WEB LINKY
KONTAKT
ČLÁNKY
PROVOZOVNY A ZAŘÍZENÍ
Jak odpovídat na otázky?
Napsali jste nám
Stanovisko dietologů